Hledat produkt
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
 
Kategorie Výrobci
Kontakt

Centrála:
PCV Computers, s.r.o.
Karolíny Světlé 6
37004 České Budějovice

Tel.: +420 380420700
Tel.: +420 380420701
Tel.: +420 380420706
Email: obchod@pcvcomp.cz

Otevírací doba:
pondělí - pátek
9:00-12:00 13:00-17:00

 
Mikrotik

Kerio

ALTUS VARIO

IS KARAT

HP

TOPlist
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Kontakty na jednotlivé pracovníky

Tento internetový obchod provozuje společnost PCV Computers, s.r.o., IČ: 26084121, sídlo: Klimentská 1216/46, 110 02 Praha 1 Nové Město

Provozovna České Budějovice, Karolíny Světlé 6

Jméno Telefon 1 Telefon 2 E-mail ICQ Pozice
Valdman Zdeněk +420-380-420-702 - valdman@pcvcomp.cz 283241939 obchod, sítě
Truszyk Adam +420-380-420-706 - truszyk@pcvcomp.cz 115224330 obchod
Pospíšil Jakub +420-380-420-703 +420-773-749-003 pospisil@pcvcomp.cz 382825487 obchod, sítě, nákup železo
Salcer Jiří +420-380-420-714 +420-773-749-014 salcer@pcvcomp.cz - obchod
Papežíková Marcela +420-380-420-701 +420-380-420-701 papezikova@pcvcomp.cz 279703981 marketing
Duda Jan +420-380-420-700 +420-387-311-550 duda@pcvcomp.cz 41982126 obchod, nákup
Bauer Miroslav - +420-386-351-666 bauer@pcvcomp.cz 178141660 hlavní technik
Matějka Michal +420-380-420-708 +420-386-351-666 matejka@pcvcomp.cz 288839056 technik
Sobota Jiří +420-380-420-716 - sobota@pcvcomp.cz - technik
Žočková Lucie +420-380-420-711 - zockova@pcvcomp.cz - správa webových objednávek, reklamace
Šimáčková Jaroslava +420-380-420-705 +420-773-749-010 simackova@pcvcomp.cz - Účetní
Lukášová Magdalena - - lukasova@pcvcomp.cz - Ekonomické moduly IS KARAT
Strnad Pavel - - strnad@pcvcomp.cz - Programátor IS KARAT

Provozovna Brno

Jméno Telefon 1 Telefon 2 E-mail ICQ Pozice
Brykova Anastasia +420-380-420-704 +420-773-749-004 brykova@pcvcomp.cz - obchod, sítě
Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

K provozování našeho webu www.pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.