Synology HAT5300/12TB/HDD/3.5"/SATA/7200 RPM/5R
Kód
PV292460
Part No.
HAT5300-12T
Výrobce
Synology
Záruka
60 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    3,5" SATA HDD HAT5300
    FUNKCE
    TECHNICKÉ VLASTNOSTI
    Kapacita: 12 TB
    Rozměr: 3,5"
    Rozhraní: SATA 6 Gb/s
    Velikost sektoru: 512e
    Rychlost otáček: 7200 ot./min
    Rychlost rozhraní: 6,0 Gb/s, 3,0 Gb/s, 1,5 Gb/s
    Velikost vyrovnávací paměti: 256MiB
    Maximální dlouhodobá přenosová rychlost: 242 MiB/s
    Střední doba do poruchy: 2 500 000 hodin
    Hodnota pracovního úložiště: Celkem 550 TB přenesených za rok
    Záruka: 5 let
    Rozměry (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm
    Hmotnost: 720 g
    Certifikace: CE, RCM, BSMI, KC, EAC, UL, TUV, CSA, ICES, RoHS
    Napájecí napětí: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %)
    Provozní teplota: 0°C až 60°C