UBNT EdgeSwitch ES-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W . Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps . Jeho největší př...Více info
Kód
PV146018
Part No.
ES-24-250W
Výrobce
Ubiquiti Networks
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps.
    Jeho největší předností je gigabitové PoE na každém portu, které je možné nastavit jako aktivní PoE 802.3af/at s maximálním výkonem 34,2W/port nebo pasivní 24V s maximálním výkonem 17W/port. Automatická detekce zaručuje plnou funkčnost 802.3af a 802.3at zařízení bez předchozí konfigurace. Pasivní 24V PoE je nutné nastavit ručně.