O nás

1.1.2000

Společnost PCV Computers, s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2005 jako nepřímá nástupnická organizace fyzické osoby jednoho z jednatelů.

Od začátku se společnost specializovala na konkrétní činnosti, v nichž si získala uznávanou pozici nejen lokálně, ale celorepublikově:

  • Dovoz a distribuce hardware se zaměřením na síťové prvky
  • Prodej a implementace informačních systém Altus VARIO a IS KARAT
  • Poskytování kompletní správy výpočetní techniky

Postupem doby se PCV Computers, s.r.o. stala autorizovaným distributorem několika světových výrobců komponent a také výhradním distributorem kabelového systému Nenshi. Dále společnost vyrábí a distribuuje vlastní počítače pod značkou MoonLight. Tyto je možné zakoupit nejen u PCV Computers, s.r.o., ale také u obchodních partnerů společnosti.

V roce 2008 zahájila PCV Computers, s.r.o. expanzi do zahraničí když aktivně vyváží do 5-ti států EU a hodlá tuto činnost dále posilovat.

Ve stejném roce byla společnost poprvé nominována na prestižní ocenění Distributor roku!

V současné době má PCV Computers, s.r.o. sídlo v Praze a provozovnu v Českých Budějovicích.

V roce 2010 se PCV Computers, s.r.o. umístila na druhém místě krajského kola prestižní ankety Vodafone Firma roku 2010.

Pro PCV Computers, s.r.o. je vždy na prvním místě zákazník a jeho spokojenost. Uvědomujeme si, že bez vás, našich zákazníků bychom nemohli dokázat nic. Proto každý pracovník PCV Computers, s.r.o. naslouchá potřebám zákazníků a snaží se je maximálně naplňovat.