50" D-LED Philips 50BDL4511D-UHD,VA,500cd,MP,24/7
Kód
PV394254
Part No.
50BDL4511D/00
Výrobce
Philips
Záruka
36 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Nechte obsah vyniknout s rychlým profesionálním displejem Philips 4K UHD řady D. Výjimečná kvalita obrazu Philips se postará o realistické barvy a intenzivní kontrast. Bez potíží můžete na jedné obrazovce zobrazovat obsah z více zdrojů. *Chytrý, rychlý displej pro provoz 24/7 *Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván *SmartPower pro úsporu energie *Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control *Možnost plánovat co chcete a na kdy chcete pomocí funkce SmartPlayer Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 49,5" Rozlišení: 3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: 0,2854 Obnovovací frekvence: 60 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 500 Kontrast: 4000:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 1,07 M Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Hřebenový filtr 3D *Kompenzace prokládání pohybu *3D MA deinterlacing (odstranění řádkového prokladu) *Zdokonalená funkce Dynamic contrast *Progressive scan Reproduktory: 2 x 10 W RMS Konektory: Vstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *DVI-I (x 1) *HDMI 2.0 (x 2) *USB 2.0 (x 2) Výstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *HDMI 2.0 (x 1) Vstup zvuku: *3,5 mm konektor Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Externí ovládání: *RJ45 *2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) Multimediální aplikace: *USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG *USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG *USB přehrávání videa: H.263, H.264, H.265, MPEG,VP8 Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz Spotřeba [W]: 105 W Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 400 (H) x 400 (V) mm, M6 Orientace: *Na šířku (24/7) *Na výšku (24/7) Barva: černá Rozměry: *Šířka přístroje: 1128,4 mm *Výška přístroje: 649,0 mm *Hloubka přístroje: 63,5 mm Hmotnost [kg]: 14,75 kg Obsah balení: *Stručný návod k rychlému použití *Kabel RS232 *Napájecí kabel *Kabel HDMI *Dálkový ovladač a baterie AAA Záruka: 36 měs.