Vyhledávání: mikrotik

243 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem. Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze plně nastavit z Va...

807 Kč 

bez DPH

978 Kč 

s DPH

RB960PGS je 5-ti portový gigabitový router se slotem pro SFP a USB portem. Zařízení je napájeno zdroje 24V 2,5A a pomocí portů 2-5 může napájet další POE zařízení (každý port max 1A, 2A cekem). Zařízení využívá Mikrotik router OS Level 4.

1 482 Kč 

bez DPH

1 795 Kč 

s DPH

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou velice levné a přesto velice kvalitní. ...

807 Kč 

bez DPH

978 Kč 

s DPH

To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products. S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector, S+for up to 1...

2 646 Kč 

bez DPH

3 203 Kč 

s DPH

Zařízení CR1036-8G-2S+ je nejrychleší router od firmy Mikrotik, který disponuje dvěma SFP + porty pro podporu rozhraní 10G. Samozřejmostí je 36jádrový procesor Tilera, zabudováná RAM o velikosti 4 GB, zabudovaný M.2 slot, USB slot plné velikosti a duál...

20 240 Kč 

bez DPH

24 492 Kč 

s DPH

Jedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXTG s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 2 GHz podporuje standardy 802.11b/g/n. Jednotka má integrované dvě 10 dBi antény a je vybavena 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet portem s podporou napájení ...

1 482 Kč 

bez DPH

1 795 Kč 

s DPH

RB951G-2HnD je domácí bezdrátový SOHO Gigabitový Router / AP s novou generací Atheros CPU a vysokým výkonem. Má pět gigabitových ethernet portů, jeden USB 2.0 port a integrovanou Wi-Fi kartu, jenž je schopná vysílat na frekvenci 2,4GHz, modulací 802.11...

1 508 Kč 

bez DPH

1 826 Kč 

s DPH

Nová venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXTG-5HPnD-SAr2 s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s vyšším výstupním výkonem s Gigabitovým Ethernet portem. Jednotka má integrované dvě 14 dBi antény s úhlem v...

1 853 Kč 

bez DPH

2 244 Kč 

s DPH

Gigabitové SFP single mode moduly zakončeny jedním LC konektorem na každé straně SFP modulu. SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 490 / 1 550 nm a 1 550 / 1 490 nm. Typ přenosu je WDM. SFP se prodávají jako pár.

1 641 Kč 

bez DPH

1 987 Kč 

s DPH

CRS328-24P-4S + RM obsahuje 24 nezávislých gigabitových ethernetových portů, které nabízejí různé možnosti napájení: Pasivní PoE, nízkonapěťové PoE, 802.3af / at s automatickým rozpoznáním. Čtyři porty SFP + poskytují možnost připojení až 10 Gb / s pro...

7 383 Kč 

bez DPH

8 935 Kč 

s DPH

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps e...

377 Kč 

bez DPH

458 Kč 

s DPH

RBOmniTikG-5HacD je AC verze oblíbených Omnitiků. Podporuje 802.11ac, je vybaven 5ti Gbit porty, dvěmi integrovanými anténami 5Ghz 7,5 dBi, USB portem pro připojení 3G/LTE modemu, výkonným 720MHz CPU, 128MB RAM a ROS L4. Omnitik 5 POE 5 lze napájet pom...

2 425 Kč 

bez DPH

2 936 Kč 

s DPH

CCR1036-8G-2S+EM PŘEHLED CCR1036-8G-2S+EM je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 41,5 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 28 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci ...

23 947 Kč 

bez DPH

28 978 Kč 

s DPH

RouterBoard Mikrotik RB2011UiAS-IN je RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu navíc doplněný sériovým a USB portem. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje celkem 11 porty - 1x Gigab...

2 196 Kč 

bez DPH

2 659 Kč 

s DPH

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN RB2011UiAS-2HnD-IN s dotykovým LCD displejem. Výborně se hodí do menších kanceláří, podniků i do domácností. RouterBoard má integrovanou velmi rychlou duální Wi-Fi kartu. Celkem nabízí 5x Gbit ethernetovými po...

2 382 Kč 

bez DPH

2 884 Kč 

s DPH

RouterBoard MikroTik RB750UPr2 je boxový router s 5 Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 který oproti RB750 přídává 1 USB port a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router je dodáván s externím napájecím zdrojem 24V / 2.5A.

1 131 Kč 

bez DPH

1 370 Kč 

s DPH

Gigabitový SFP single mode modul se dvěma LC konektory, plně kompatibilní se všemi výrobky Mikrotik. Kompatibilitu u jiných výrobků poznáme označením "cisco compatibile". SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 550 nm....

662 Kč 

bez DPH

803 Kč 

s DPH

CRS328-4C-20S-4S+RM je switch značky MikroTik, který dispinuje20 SFP porty, 4 porty SFP + pro 10G moduly a 4 kombo porty, kde si můžete vybrat mezi SFP nebo RJ45. Switch je dodáván v 1U skříni se dvěmi napájecími zdroji 100-240 V. Zařízení obsahuje fun...

6 826 Kč 

bez DPH

8 261 Kč 

s DPH

PRESENTATION VIDEO RB951Ui-2HnD OVERVIEW The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five Ethernet ports, one USB 2.0 port and a high power 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n wireless AP wit...

1 110 Kč 

bez DPH

1 345 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

432 Kč 

bez DPH

525 Kč 

s DPH

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...

662 Kč 

bez DPH

803 Kč 

s DPH

ACOMNIRPSMA je 2.4 GHz 5dBi dipol anténa s RSMA-male konektorem. Velmi vhodné pro BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT) a díky 2 kusům této antény můžete snadno mít 2x2 MIMO 2,4 GHz Access Point. Tím můžete mít "2.4 GHz OmniTik", ideální pro kempy, přívěsové p...

108 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

324 Kč 

bez DPH

394 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 297 Kč 

bez DPH

1 571 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...