Vyhledávání: mikrotik

264 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN Cloud Router Switch Perfect SOHO gateway router, switch, 11n AP all in one box OVERVIEW Cloud Router Switch is MikroTik´s new Smart Switch series. It is a fully functional Layer 3 switch, and is powered by the familiar...

3 737 Kč 

bez DPH

4 524 Kč 

s DPH

RBOmniTikG-5HacD je AC verze oblíbených Omnitiků. Podporuje 802.11ac, je vybaven 5ti Gbit porty, dvěmi integrovanými anténami 5Ghz 7,5 dBi, USB portem pro připojení 3G/LTE modemu, výkonným 720MHz CPU, 128MB RAM a ROS L4. Omnitik 5 POE 5 lze napájet pom...

2 199 Kč 

bez DPH

2 663 Kč 

s DPH

RB1100AHx4 je speciální edice rackmount produktu navrženého pro plynulý chod aplikace Dude. Srdcem RouterBOARDu je 4-jádrový procesor Cortex A15 taktovaný na frekvenci 1.4GHz s propustností až 7.5Gbps a maximální spotřebou 25W. Procesor je navržený spo...

6 082 Kč 

bez DPH

7 361 Kč 

s DPH

Singlemode XS+31LC10D je nástupcem modulu 10G SFP+. Jednotka disponuje podporou 25G SFP28 a je ideální pro připojení CCR2004-1G-12S+2XS a další multiportová zařízení. Důležité informace: - Konektor: Duální LC UPC; - Rychlost přenosu dat: 1G / 10G / 25G...

2 443 Kč 

bez DPH

2 958 Kč 

s DPH

RB960PGS je 5-ti portový gigabitový router se slotem pro SFP a USB portem. Zařízení je napájeno zdroje 24V 2,5A a pomocí portů 2-5 může napájet další POE zařízení (každý port max 1A, 2A cekem). Zařízení využívá Mikrotik router OS Level 4.

1 344 Kč 

bez DPH

1 628 Kč 

s DPH

Gigabitová verze oblíbené venkovní jednotky SEXTANT. Stejně jako předchozí jednotka využívá TDMA systém Nv2 s kterým dosáhnete vysokých přenosových rychlostí a maximální stability. Velkou předností je snadná instalace na stožár a možnost napájení po Po...

904 Kč 

bez DPH

1 096 Kč 

s DPH

Výprodej

PRESENTATION VIDEO RB951Ui-2HnD OVERVIEW The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five Ethernet ports, one USB 2.0 port and a high power 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n wireless AP wit...

1 025 Kč 

bez DPH

1 242 Kč 

s DPH

RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem. Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze plně nastavit z Va...

732 Kč 

bez DPH

888 Kč 

s DPH

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou velice levné a přesto velice kvalitní. ...

732 Kč 

bez DPH

888 Kč 

s DPH

Jedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXTG s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 2 GHz podporuje standardy 802.11b/g/n. Jednotka má integrované dvě 10 dBi antény a je vybavena 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet portem s podporou napájení ...

1 344 Kč 

bez DPH

1 628 Kč 

s DPH

ACOMNIRPSMA je 2.4 GHz 5dBi dipol anténa s RSMA-male konektorem. Velmi vhodné pro BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT) a díky 2 kusům této antény můžete snadno mít 2x2 MIMO 2,4 GHz Access Point. Tím můžete mít "2.4 GHz OmniTik", ideální pro kempy, přívěsové p...

99 Kč 

bez DPH

126 Kč 

s DPH

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

294 Kč 

bez DPH

358 Kč 

s DPH

RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBo...

2 028 Kč 

bez DPH

2 456 Kč 

s DPH

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps e...

342 Kč 

bez DPH

416 Kč 

s DPH

RB1100AHx4 je speciální edice rackmount produktu navrženého pro plynulý chod aplikace Dude. Srdcem RouterBOARDu je 4-jádrový procesor Cortex A15 taktovaný na frekvenci 1.4GHz s propustností až 7.5Gbps a maximální spotřebou 25W. Procesor je navržený spo...

4 763 Kč 

bez DPH

5 765 Kč 

s DPH

Jednotka CRS354-48G-4S+2Q+RM značky Mikrotik je efektivní, spolehlivý a cenově velmi výhodný switch, který je určen pro správu velmi vytížených sítí. Switch disponuje 48 x 1G RJ45 porty, 4 x 10G SFP + porty a 2 x 40 G QSFP+ porty, které zajistí velmi r...

8 524 Kč 

bez DPH

10 316 Kč 

s DPH

Díky QM-X je možné zařízení SXTsq nainstalovat na sloup v horizontální i vertikální poloze. Výhodou QM-X je jeho snadná použitelnost, lehkost a extrémní odolnost. Držák je kompatibilní s produkty série SXTsq a DISC 5. Další informace: - Rozměry: 60 x 5...

50 Kč 

bez DPH

60 Kč 

s DPH

QuickMOUNT PRO je vylepšený montážní držák na stěnu a stožár s elevací v horizontální i vertikální rovině. QMP můžete použít i jako adaptér z průměru velkého stožáru. QMP je také možné otáčet v H i V polarizaci v rozmezí 140°. Nosnost je 1.5 kg. Podpo...

111 Kč 

bez DPH

134 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 198 Kč 

bez DPH

1 451 Kč 

s DPH

RouterBoard RB2011iL-RM je osazen 5x Gbit ethernetovými porty a 5x 10/100 Mbps porty. Ideálně se tak hodí do domácnosti nebo do kanceláře. RouterBoard pohání výkonný procesor s frekvencí 600 Mhz. RouterBoard je v provedení do racku. Oproti předchozím...

1 711 Kč 

bez DPH

2 072 Kč 

s DPH

RouterBoard Mikrotik RB2011UiAS-IN je RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu navíc doplněný sériovým a USB portem. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje celkem 11 porty - 1x Gigab...

2 028 Kč 

bez DPH

2 456 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB2011iLS-IN je vylepšením RB2011LS-IN - přidává na portu 10 PoE výstup . je první RouterBOARD s možností optického portu pomocí SFP modulu . Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí . Tento model dipo...

1 881 Kč 

bez DPH

2 278 Kč 

s DPH

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...

612 Kč 

bez DPH

742 Kč 

s DPH

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...

612 Kč 

bez DPH

742 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info...