Vyhledávání: mikrotik

206 produktů
9 stránek

Položek na stránku:

 
 

Novinka v nabídce Mikrotiku - platforma osazena pěti Gigabit Ethernet porty a pěti 10/100Mbps Ethernet porty, osazena procesorem nové generace Atheros 600Mhz 74K MIPS a pamětí 64MB RAM s předinstalovanou RouterOS L4 licencí. Nová hardwarová revize RB20...

1 844 Kč 

bez DPH

2 233 Kč 

s DPH

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN Cloud Router Switch Perfect SOHO gateway router, switch, 11n AP all in one box OVERVIEW Cloud Router Switch is MikroTik´s new Smart Switch series. It is a fully functional Layer 3 switch, and is powered by the familiar...

4 029 Kč 

bez DPH

4 877 Kč 

s DPH

SXT Lite5 je velmi levná venkovní jednotka , s velkým vysílacím výkonem v pásmu 5GHz . Tato jednotka je vhodná pro použití sítě point-to-multipoint jako klientské zařízení. Tato jednotka je výkonější díky lepšímu CPU, má větší paměť a vyšší vysílací vý...

1 100 Kč 

bez DPH

1 333 Kč 

s DPH

CRS328-24P-4S + RM obsahuje 24 nezávislých gigabitových ethernetových portů, které nabízejí různé možnosti napájení: Pasivní PoE, nízkonapěťové PoE, 802.3af / at s automatickým rozpoznáním. Čtyři porty SFP + poskytují možnost připojení až 10 Gb / s pro...

7 348 Kč 

bez DPH

8 893 Kč 

s DPH

SXTsq Lite2 je lehké a kompaktní outdoorové bezdrátové zařízení s integrovanou anténou. Kompaktní, voděodolná a snadno montovatelná jednotka je určena pro P2P spoje nebo jako klientská jednotka v P2MP sítích. SXTsq Lite2 je vybaveno integrovanou 10dBi ...

724 Kč 

bez DPH

878 Kč 

s DPH

PRESENTATION VIDEO RB951Ui-2HnD OVERVIEW The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five Ethernet ports, one USB 2.0 port and a high power 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n wireless AP wit...

1 104 Kč 

bez DPH

1 338 Kč 

s DPH

To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products. S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector, S+for up to 1...

2 633 Kč 

bez DPH

3 188 Kč 

s DPH

RBOmniTikG-5HacD je AC verze oblíbených Omnitiků. Podporuje 802.11ac, je vybaven 5ti Gbit porty, dvěmi integrovanými anténami 5Ghz 7,5 dBi, USB portem pro připojení 3G/LTE modemu, výkonným 720MHz CPU, 128MB RAM a ROS L4. Omnitik 5 POE 5 lze napájet pom...

2 414 Kč 

bez DPH

2 923 Kč 

s DPH

OmniTIK UPA-5HnD je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11n. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení. Díky USB portu lze k zařízení př...

1 850 Kč 

bez DPH

2 240 Kč 

s DPH

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou velice levné a přesto velice kvalitní. ...

803 Kč 

bez DPH

973 Kč 

s DPH

RB951G-2HnD je domácí bezdrátový SOHO Gigabitový Router / AP s novou generací Atheros CPU a vysokým výkonem. Má pět gigabitových ethernet portů, jeden USB 2.0 port a integrovanou Wi-Fi kartu, jenž je schopná vysílat na frekvenci 2,4GHz, modulací 802.11...

1 501 Kč 

bez DPH

1 818 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 290 Kč 

bez DPH

1 563 Kč 

s DPH

CCR1016 je rychlý průmyslový router s nejmodernějším 16 jádrovým procesorem. Pokud budete potřebovat routovat mnoho milionů paketů za sekundu - Cloud Core Router je vaše nejlepší volba. Router je k dispozici jak s 1U Rackmount, tak i bez, má 12 Gigabit...

12 100 Kč 

bez DPH

14 643 Kč 

s DPH

Jedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXTG s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 2 GHz podporuje standardy 802.11b/g/n. Jednotka má integrované dvě 10 dBi antény a je vybavena 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet portem s podporou napájení ...

1 475 Kč 

bez DPH

1 787 Kč 

s DPH

CRS106-1C-5S je malý smart switch vybavený jedním Gbit Ethernet/SFP portem a pěti 1.25Gbps SFP sloty. Switch je vybaven 400MHz procesorem, 128MB RAM a RouterOS L5 licencí. CRS106-1C-5S je řešení pro připojení až šesti zařízení s SFP rozhraním. Technick...

1 080 Kč 

bez DPH

1 309 Kč 

s DPH

RB960PGS je 5-ti portový gigabitový router se slotem pro SFP a USB portem. Zařízení je napájeno zdroje 24V 2,5A a pomocí portů 2-5 může napájet další POE zařízení (každý port max 1A, 2A cekem). Zařízení využívá Mikrotik router OS Level 4.

1 475 Kč 

bez DPH

1 787 Kč 

s DPH

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps e...

374 Kč 

bez DPH

454 Kč 

s DPH

RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBo...

2 186 Kč 

bez DPH

2 647 Kč 

s DPH

FiberBox je venkovní router/switch s operačním systémem RouterOS L5 a 5ti SFP porty, což z něj činí ideální zařízení na místa, kde vás omezuje vzdálenost ethernetového kabelu (100m) nebo je vhodnější použití optického kabelu pro omezení vnějších vlivů....

1 449 Kč 

bez DPH

1 755 Kč 

s DPH

Gigabitové SFP single mode moduly zakončeny jedním LC konektorem na každé straně SFP modulu. SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 490 / 1 550 nm a 1 550 / 1 490 nm. Typ přenosu je WDM. SFP se prodávají jako pár.

1 632 Kč 

bez DPH

1 977 Kč 

s DPH

MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM má 20 SFP portů, 4 porty SFP + pro 10G moduly a 4 kombo porty , kde si můžete vybrat mezi SFP nebo RJ45. Přístroj je dodáván v 1U skříni se dvěmi napájecími zdroji 100-240 V pro případ selání. Zařízení obsahuje funkci " Dua...

6 795 Kč 

bez DPH

8 224 Kč 

s DPH

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...

659 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...

659 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

RBOmniTikG-5HacD je AC verze oblíbených Omnitiků. Podporuje 802.11ac, je vybaven 5ti Gbit porty, dvěmi integrovanými anténami 5Ghz 7,5 dBi, USB portem pro připojení 3G/LTE modemu, výkonným 720MHz CPU, 128MB RAM a ROS L4. Technické specifikace:

2 038 Kč 

bez DPH

2 468 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...