DELL Pro Max 16 MC16250/U7-265H/16GB/512GB SSD/16" IPS FHD+/IR Cam & Mic/W11P/3Y ProSpt/šedá
SPL|Dell Pro Max 16|U7- 265H|16GB|512GB SSD|16" FHD+|IR Cam & Mic|Intel Arc Pro|FgrPr|SmtCd|4 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|vPro|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSptVíce info
Kód
PV429899
Part No.
XT8DP
Výrobce
DELL
Záruka
36 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Dell Pro Max 16 MC16250|U7- 265H|16GB|512GB SSD|16" FHD+|IR Cam & Mic|Intel Arc Pro|FgrPr|SmtCd|4 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|vPro|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSpt
    Intel® Core™ Ultra 7 265H, vPro® Enterprise (24MB, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz Turbo, 45W)
    16GB: 2x8GB, DDR5, 5600 MT/s, SoDIMM, Dual Channel, non-ECC
    512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD, Class 35
    16", Non-Touch, FHD+, LCD, 300 nits, FHD HDR IR, mic