Fanvil PA2S SIP interkom a paging brána

Fanvil PA2S je SIP paging brána, která pro streamování médií používá standardní protokoly IP/RTP/RTSP. V jednom zařízen získáte řadu funkčních rozhraní: broadcasting, nahrávání, interkom, zabezpečení. Prostřednictvím připojení externích zařízení napřík...Více info

Kód
PV332000
Part No.
PA2S
Výrobce
Fanvil
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
3 703 Kč + 4.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
3 703 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
4 485 Kč

  Základní informace

  Fanvil PA2S je SIP paging brána, která pro streamování médií používá standardní protokoly IP/RTP/RTSP. V jednom zařízen získáte řadu funkčních rozhraní: broadcasting, nahrávání, interkom, zabezpečení. Prostřednictvím připojení externích zařízení například audio a video interkomy, reproduktory, security spínače a další, může Fanvil PA2S používat v různých scénářích nasazení. Velikost zařízení je malá, což je vhodné pro DIY aplikace pro přizpůsobení do různých řešení.

  PA2S je kompaktní , jednoduchý a flexibilní pro zabudování do různých průmyslových zařízení. Je vhodný pro svépomocné aplikace do různých integrovaných řešení.

  Na základě standardního komunikačního SIP protokolu může být Fanvil PA2S široce nasazen v LAN i WAN, což udržuje hodnotu investice do vybavení. Fanvil PA2S, který podporuje širokopásmový kodek G.722 a Opus, přináší uživatelům křišťálově čistý sluchový zážitek na telekomunikační úrovni a umožňuje, aby se zvuk šířil dále a čistěji. Zvuk je zřetelně slyšet i ve velkém prostoru. Lze ho připojit k externím zařízením, jako jsou mikrofony, mobilní telefony, FM rádio a pasivní/aktivní reproduktory, podporuje MP3 broadcast, pro zajištění real-time vysílání v kampusech, nemocnicích, průmyslových budovách, letištích atd.
  PA2S lze připojit k infračerveným sondám a spínačům pro zapínaní výstražných světel, závor a dalších zařízení přes vstupní/výstupní rozhraní, čímž lze realizovat automatický alarm a dálkové otevírání dveří.
  Uživatelé mohou sledovat HD videa obraz z kamery na IP telefonu prostřednictvím Fanvil PA2S a sledovat situaci v reálném čase.

   

  Hlavní funkce:
  - Rozhraní pro tlačítko nouzového volání, aktivní hovor
  - NVR videa nahrávaní, standardní RJ45 rozhraní
  - Nahrávací výstup, 3,5mm standardní audio rozhraní
  - Audio line vystupní port, rozšiřitelný externí aktivní reproduktor
  - 1 přepínač signalu vstupní a výstupní port (vestavěné relé)
  - 10W ~ 30W mono kanál výkonového zesilovače výstup, podle na vstupní napětí pro nastavení výstupního výkonu
  - Síťový port 10/100 Mbps, integrované PoE

   


  Produkt manažer:

  Jan Duda,  +420 380 420 700,  duda@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Adaptér v balení Ne
  Bluetooth Ne
  Ethernetové porty 1 x RJ45 10/100 Mbps
  Operační systém Linux
  Počet SIP účtů 2
  PoE napájení Ano
  Rychlost LAN 10/100 Mbps
  Wi-Fi Ne
  Zavěšení na zeď Ano

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Související dokumenty