Grandstream GDS3710 dveřní video interkom
 

Grandstream GDS3710 dveřní video interkom

Grandstream GDS3710 se řadí mezi kategorii produktů takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Pomáhá vám monitorovat a ovládat přístup do zvoleného prostoru nebo budovy. Integrovaná kamera nabízí dokonalý obraz v HD rozlišení. Díky úhlu záběru, který číníVíce info

Kód
PV219469
Part No.
GDS3710
Výrobce
Grandstream
Záruka
36 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
10 394 Kč + 4.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
10 394 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
12 582 Kč

  Základní informace

  Grandstream GDS3710 se řadí mezi kategorii produktů takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Pomáhá vám monitorovat a ovládat přístup do zvoleného prostoru nebo budovy.
  Integrovaná kamera nabízí dokonalý obraz v HD rozlišení. Díky úhlu záběru, který číní 180°, tedy od zdi ke zdi, získáte perfektní přehled o prostoru, který se před ní nachází.
   
  Vrátník / dveřník rovněž disponuje integrovanou RFID čtečkou. V kombinaci s RFID přívěskem, nebo RFID kartou tak můžete řídit přístup do budov či zvolených prostor. Balení produktu standardně obsahuje i již zmíněný RFID přívěsek a zmíněnou RFID kartu. Využít můžete ale i ty, které už doma máte. Například obědovou kartu do jídelny. Díky RFID technologii vám odpadá nutnost manipulace a distribuce standardních klíčů. Navíc při ztrátě RFID přívěsku, nebo RFID karty, můžete okamžitě přístup zakázat pomocí aplikace výrobce, Grandstream GDS Manager. Ta mimo jiné slouží pro celkovou autorizaci a katalogizaci RFID přívěsků, či karet. Využít ji můžete i pro úpravu obrazových možností z kamerového výstupu.
   
  Grandstream GDS3710 nabízí SIP a VoIP technologii s dvoucestnou audio-video komunikací. Systém je vybavený mikrofonem a intercomem. Dále disponuje detektorem pohybu i LED přísvitem. Napájení je řešeno přes PoE.
  I tady výrobce nabízí možnost komplexního řešení, takže GDS3710 lze snadno kombinovat s IP telefony Grandstream ze série GXP21xx, video telefony GXV, aplikace GS-Wave a NVR řady GVR350x.
   
  Grandstream GDS3710
  - rozlišení 1080p
  - voděodolné a anti-vandal provedení
  - odesílání video stream pomocí SIP
  - detekce pohybu
  - zabudovaná čtečka RFID karet
  - kamera zabírající 180 stupňů
  - jednoduchý management pomocí free aplikace výrobce, Grandstream GDS Managfree aplikace výrobce Grandstream GDS Manager - lze do ní připojit více zařízení GDS a spravovat je z jednoho místa.
  - možnost propojení s aplikací Grandstream Wave pro mobilní zařízení - přes SIP

  Produkt manažer:

  Jan Duda,  +420 380 420 700,  duda@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Antivandal ochrana IK09
  Čtečka RFID (EM4100, 125kHZ)
  Podpora PoE 802.3af
  Rozlišení 1920 x 1080
  Stupeň krytí IP66

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Související dokumenty

  Rychlý instalační návod
  GDS3710_QIG_CZ.pdf