HP NTB OMEN 16-am0072nc/Ultra 7 255H/16GB/2TB SSD/GF RTX 4050 6GB/16" IPS WQXGA 240Hz/500nits/Shadow black/Win 11 Pro
Parametry produktu neodpovídají a budou upraveny.Více info
Kód
PV424513
Part No.
C2JH6EA#BCM
Výrobce
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Procesor, operační systém a paměť
    Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro
    Procesor: Intel Core Ultra 7 255H
    Čipová sada: Intel® SoC
    Paměť: 16 GB DDR5-SDRAM, 5600 MHz
    Paměťové sloty: 1 x 16 GB
    Pevné disky a mechaniky
    Pevný disk: 2 TB SSD PCI Express 4.0 (NVMe, M.2)
    Grafické / Audio funkce
    Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6) + Intel Arc 140T
    Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16")
    Rozlišení: 2560 x 1600 px
    Typ monitoru: IPS, antireflexní
    Obnovovací frekvence displeje: 240 Hz
    Doba odezvy: neuvedeno
    Zvuk: DTS:X Ultra, 2x 2 W, HP Dual Speakers, HP Audio Boost
    Web kamera: HP TrueVision FHD (1920 x 1080 px)
    Konektivita
    Síťové rozhraní: Wi-Fi 6E (802.11ax), Ethernet 10/100/1000 Mbit/s, Bluetooth 5.3
    Porty a konektory:
    2x USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
    2x USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
    1x HDMI 2.1
    1x RJ-45
    1x kombinovaný port sluchátka/mikrofon
    USB typu C s alternativním režimem DisplayPort
    USB Sleep-and-Charge
    Další informace
    Klávesnice: Plné velikosti, numerické klávesy, Shadow black
    Typ napájení: 230 W adaptér
    Typ baterie: Lithium-polymerová (LiPo), 6 článků, 83 Wh, rychlé nabíjení (50 % za 30 min)
    Hmotnost produktu: 2,43 kg
    Rozměry produktu (š x h x v): 357,5 mm x 269 mm x 2,37–2,54 cm