MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také...Více info

Kód
PV279415
Part No.
ML-S31D-20
Výrobce
Maxlink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
149 Kč + 1.50 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
149 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
182 Kč

    Základní informace

    ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

    Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".


    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (2) LC

    Optika
    Dosah [km]:   20
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Typ přenosu:   2-vláknový
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310

    Software
    DDMI - diagnostika:   Ano

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář