Synology HAT3310-12T/12TB/HDD/3.5"/SATA/7200 RPM/3R
3,5" SATA HDD HAT3310-12T FUNKCE - Spolehlivý nepřetržitý provoz: hodnota MTBF dimenzovaná až na 1,2 milion hodin a pracovní zátěž na 180 TB/rok - Testováno na maximální spolehlivost: spolehlivost systémů Synology je zaručena důkladným ověřováním a...Více info
Kód
PV417503
Part No.
HAT3310-12T
Výrobce
Synology
Záruka
36 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
Vaše cena bez DPH a poplatků
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    3,5" SATA HDD HAT3310-12T FUNKCE - Spolehlivý nepřetržitý provoz: hodnota MTBF dimenzovaná až na 1,2 milion hodin a pracovní zátěž na 180 TB/rok - Testováno na maximální spolehlivost: spolehlivost systémů Synology je zaručena důkladným ověřováním a testováním po dobu více než 500 000 hodin - Plynulé aktualizace firmwaru: aktualizace firmwaru lze provádět přímo v systému Synology DSM - Spolehlivá technologie nahrávání: technologie konvenčního zápisu (CMR) nabízí konzistentní výkon TECHNICKÉ VLASTNOSTI Kapacita: 12TB Rozměr: 3,5" Rozhraní: SATA 6 Gb/s Velikost sektoru: 512e Rychlost otáček: 7200 ot./min Rychlost rozhraní: 6,0 Gb/s Velikost vyrovnávací paměti: 512 MB Maximální dlouhodobá přenosová rychlost: 281 MB/s Střední doba do poruchy: 1 200 000 hodin Hodnota pracovní zátěže: 180 TB/rok zápisu/čtení dat Záruka: 3 roky Rozměry (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm Hmotnost: 720 g Certifikace: CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TUV, ICES, RoHS Napájecí napětí: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %) Provozní teplota: 5°C až 60°C