TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller, Centralized Management for Omada EAPs

Specialista na centralizovanou správu sítí Cloudový kontroler OC200 Omada je speciálně vytvořen za účelem poskytování centralizované správy sítí typu Omada. Můžete monitorovat statistiky v reálném čase, prohlížet grafické analýzy síťového provozu, vytv...Více info

Kód
PV256571
Part No.
OC200
Výrobce
TP-Link
Záruka
60 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
2 404 Kč + 1.70 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
2 404 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
2 911 Kč

  Základní informace

  Specialista na centralizovanou správu sítí
  Cloudový kontroler OC200 Omada je speciálně vytvořen za účelem poskytování centralizované správy sítí typu Omada. Můžete monitorovat statistiky v reálném čase, prohlížet grafické analýzy síťového provozu, vytvořit kaptivní portál, provádět aktualizace systému a restartovat jej nebo snadno škálovat svou síť tak, aby odpovídala růstu vaší firmy.

  OC200
  Bezplatná cloudová správa – kdykoli a odkudkoli
  Omada nabízí bezplatný přístup do cloudu s vlastní platformou pro centralizovanou správu. Vezměte si svou síť s sebou, ať již budete kdekoli.

  OC200
  Síť pro hosty s přihlašováním k Wi-Fi přes Facebook a SMS
  Návštěvníci mají přístup k bezpečné Wi-Fi síti s kaptivním portálem a technologií oddělených bezdrátových sítí. Nově přidaná autentizace přes SMS zjednodušuje proces připojení, zatímco přihlašování přes Facebook zvyšuje hodnotu vašeho firemního profilu na sociálních sítích.

  OC200
  Ještě pohodlnější ovládání pomocí mobilní aplikace Omada
  Z kteréhokoli místa na světě můžete mít přístup ke cloudovému kontroleru OC200 a konfigurovat vše potřebné pohodlně ze svého mobilního telefonu. Klikněte sem pro zobrazení zařízení kompatibilních s mobilní aplikací Omada.

  obsah balení:
  Omada Cloud Controller
  OC200
  Quick Installation Guide
  Ethernet Cable


  Produkt manažer:

  Zdeněk Valdman,  +420 773 749 002,  valdman@pcvcomp.cz

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář