Yealink A20-010 MeetingBar

Novinka

Yealink A20-010 MeetingBar

Yealink A20 je all-in-one systém postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Všechny funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače, vaše schůzky budou přehlednější a efektivnější také se sdílením prezentace a whiteboardem....Více info

Kód
PV394052
Part No.
A20-010
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
37 013 Kč + 11.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
37 013 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
44 799 Kč

  Základní informace

  Yealink A20 je all-in-one systém postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Všechny funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače, vaše schůzky budou přehlednější a efektivnější také se sdílením prezentace a whiteboardem.

  A20 má velký výkon pro zpracování obrazu, kódování a dekódování, s 20MP kamerou poskytne kvalitní zážitek z videokonference. Díky širokému zornému poli až 120° mohou být všichni účastníci konference vidět bez nastavování kamery. Jas obrazu lze navíc automaticky optimalizovat i v nedokonalém prostředí nebo v protisvětle, takže obličeje účastníků budou jasně vidět.

  Každý okamžik konference, tváří v tvář s kolegou, vám poskytne A20 plynulé video a přesnou reprodukci také protože obsahuje 4K video výstup. Díky funkcím technologie umělé inteligence, jako je automatické rámování, sledování mluvícího, obraz v obraze a více ohniskové rámování, uživatelé nemusí nastavovat kameru ručně a mohou se více soustředit na samotnou schůzku. A20 přesně lokalizuje zdroj zvuku díky 8 MEMS mikrofonním polím. Dokáže dokonale potlačit šum na pozadí, ozvěnu a dozvuky, přináší tak vysoce kvalitní plně duplexní rozhovor s precisním snímáním hlasu.
  All-in-One Design integruje výpočetní jednotky, kameru, mikrofony, reproduktory, Bluetooth, Wi-Fi a držák do jednoho A20, díky mu zabírá méně místa a minimalizuje změť kabelů. Připojením napájení a HDMI kabelu připravíte videokonferenci.
  Díky spolupráci A20 s bezdrátovým prezentačním donglem Yealink WPP20 (lze dokoupit) mohou uživatelé zahájit schůzku kdekoli v konferenční místnosti, podporuje i bezdrátovou prezentaci a zlepšuje tak efektivitu schůzky.

  Obsah balení:
  - A20 all-in-one Collaboration bar
  - napájecí adaptér
  - nástěnný držák a kabely
  - dálkový ovladač VCR11


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Video

  Související dokumenty